Förbundskansliet i Årsta

Internationellt körkort

Skicka in ansökningar och ställ dina frågor till

Tfn: 08-555 765 55 ikk@mhf.se

Dicran Sarafian

Generalsekreterare

Tfn: 08-555 765 56 Mobil: 070-775 99 66 dicran.sarafian@mhf.se

Lars Olov Sjöström

Trafiksäkerhetschef

Tfn: 08-555 765 73 Mobil: 0706-97 00 22 lars.olov.sjostrom@mhf.se

Carina Carlsson

Administratör och ekonomiassistent

Tfn: 08-555 765 82 Mobil: 0765-48 97 33 carina.carlsson@mhf.se

Tomas Jonsson

Projektledare och MHF Test Lab

Tfn: 0504-49 55 05 Mobil: 070-564 37 36 tomas.jonsson@mhf.se

Anna Welleman

Administratör

Tfn: 0504-49 55 03 Mobil: 070-642 65 22 anna.welleman@mhf.se

Mikael Lindberg

Chefredaktör Motorföraren

Tfn: 08-555 765 60 Mobil: 0765-48 97 16 mikael.lindberg@mhf.se

Mari Haglund

Journalist Motorföraren

Mobil: 0765-48 97 21 mari.haglund@mhf.se

Thomas Johansson

Lotteriet En Chans På Tusen

Tfn: 08-555 765 65 thomas.johansson@mhf.se

Mats Sjöö

Kontaktperson för rattfylleridrabbade (MADD)

Mobil: 0765-48 97 17 mats.sjoo@mhf.se

Anders Dalenius

Kommunikationschef

Mobil: 076-548 97 30 anders.dalenius@mhf.se

Niklas Thell

Ekonomichef

Mobil: 070-296 91 00 niklas.thell@mhf.se

Pernilla Morrone

Projektledare

Mobil: 072-070 43 96 pernilla.morrone@mhf.se

Love Taylor

Projektledare

Mobil: 076-548 97 22 love.taylor@mhf.se