OBS: Onsdag 5 januari är kansliet i Årsta öppet till 12:00. Torsdag 6 januari är kansliet stängt. På fredag 7 januari är telefonväxeln öppen, men kansliet obemannat så vi kan inte ta emot besök.

Internationellt körkort

Skicka in ansökningar och ställ dina frågor till

Tfn: 08-555 765 55 ikk@mhf.se

Lars Olov Sjöström

Trafiksäkerhetschef och t.f. VD

Tfn: 08-555 765 73 Mobil: 0706-97 00 22 lars.olov.sjostrom@mhf.se

Pia Påhlsson

Ekonomichef

Tfn: 08-555 765 81 Mobil: 070-296 91 00 pia.pahlsson@mhf.se

Carina Carlsson

Administratör och ekonomiassistent

Tfn: 08-555 765 82 Mobil: 0765-48 97 33 carina.carlsson@mhf.se

Camilla Spennare

Projektledare

Tfn: 08-555 765 54 Mobil: 072-141 38 04 camilla.spennare@mhf.se

Micke Valier

Press och kommunikation

Tfn: 08-555 765 62 Mobil: 0765-48 97 20 micke.valier@mhf.se

Jenny Wik Norling

Kommunikatör & Projektledare

Tfn: 08-555 765 59 Mobil: 076-548 97 22 jenny.wik.norling@mhf.se

Mikael Lindberg

Chefredaktör Motorföraren

Tfn: 08-555 765 60 Mobil: 0765-48 97 16 mikael.lindberg@mhf.se

Mari Haglund

Reporter Motorföraren

Mobil: 0765-48 97 21 mari.haglund@mhf.se

Tomas Jonsson

MHF Test Lab

Tfn: 0504-49 55 05 Mobil: 070-564 37 36 tomas.jonsson@mhf.se

Mats Sjöö

Kontaktperson för rattfylleridrabbade (MADD)

Mobil: 0765-48 97 17 mats.sjoo@mhf.se

Thomas Johansson

Lotteriet En Chans På Tusen

Tfn: 08-555 765 65 thomas.johansson@mhf.se

Kim Fagerholm

Medlemsadministratör

Tfn: 08-555 765 55 medlem@mhf.se